Daniel Mateja 00063/2020

Daniel mieszka w Gliwicach. Urodził się 29 października 2009 r. jako wcześniak w 32 tygodniu ciąży bliźniaczej. Podczas porodu doszło do wylewu krwi do mózgu. W wyniku komplikacji przy porodzie chłopiec ma nieprawidłowo rozłożone napięcie mięśniowe tzn. wzmożone napięcie rąk i nóg oraz osłabione napięcie mięśni brzucha, pleców i szyi, co uniemożliwia Danielowi utrzymanie równowagi podczas chodzenia i siedzenia. Mama samotnie wychowuje syna i nie jest w stanie opłacić wszystkich zleconych rehabilitacji oraz zajęć jakich syn wymaga. Obecnie zbieramy na turnus rehabilitacyjny w Osrodku Rekreacyjno- Rehabilitacyjnym "Lesny Zakątek" w Zadzierzu 17.07-30.07.2022 r.

Każda Państwa wpłata pozwoli na systematyczną rehabilitację chłopca. Dotychczasowa ciężka rehabilitacja daje efekty, ale zaporą jest brak funduszy. Pomimo wielu problemów zdrowotnych Daniel jest wesołym i rezolutnym chłopcem. Pomóżmy wspólnie chłopcu korzystać z opieki fizjoterapeuty, psychiatry i terapeuty integracji sensorycznej.

Każda wpłata to olbrzymi krok do przodu dla tego młodego chłopca. Dzięki Państwa pomocy Daniel będzie mógł z podniesioną głową kroczyć przez życie. Dzięki Państwa ofiarności udało się zakupić specjalne buty ortopedyczne dla Daniela oraz laptop dotykowy wraz z oprogramowaniem, który będzie chłopcu służył do nauki.