Franciszek Ledwoń - 00053/2018

FRANCISZEK LEDWOŃ przyszedł na świat w 2013 roku w Wodzisławiu Śląskim. Po kilku latach diagnostyki, po wykonaniu badania WES u Franka zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę genetyczną zespół Aicardiego - Goutieresa/ w Polsce jest tylko kilkoro zdiagnozowanych dzieci. Choroba ta w znacznym stopniu przyczyniła się do zaburzenia prawidłowego rozwoju. Franek jest dzieckiem leżącym. Nie siedzi, nie mówi, nie utrzymuje nic w rączkach. Wymaga całodobowej opieki oraz codziennej intensywnej rehabilitacji. Każde zajęcia to ciężka praca, okupiona płaczem Franka. Miesięczny koszt wszystkich niezbędnych terapii przekracza możliwości finansowe rodziców.

Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy pionizator który pomoże Frankowi utrzymać prawidłową postawę podcza pionizacji. Również dzieki Państwa pomocy zakupiliśmy specjaslny fotelik samochodowy. W chwili obecnej zbieramy srodki na zakup specjalnego kombinezonu SPIO, turnusy rehabilitacyjne, oraz wizyty w prywatnych gabinetach specjalistycznych.

Obecnie zbieramy środki na zapewnienie udziału w turnusie rehabilitacyjnym w kwietniu 2021 r.

Dzięki Państwa pomocy  udało się zakupić specjalny kombinezon SPIO dla Franka.
W chwili obecnej zbieramy środki na zakup siedziska ortopedycznego stabilizujące plecy i głowę -TRAVEL SIT.
Zwracamy się również z gorącą prośbą o pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego, który miał odbyć się w kwietniu.
Z uwagi na COVID i objęcie kwarantanną  Franek nie mógł uczestniczyć w zaplanowanym terminie w turnusie rehabilitacyjnym.
Przesunięto termin turnusu na miesiąc październik br.

2 gru 2020
Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy Frankowi pionizator oraz specjaslny fotelik samochodowy.

Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy pionizator, który pomoże Frankowi utrzymać prawidłową postawę podczas pionizacji oraz specjaslny fotelik samochodowy.