Joanna Wiśniewska-Salej AKCJA ZAKOŃCZONA

W dniu 17.08.2019 r. odeszła od nas na zawsze Joasia. Ta dzielna, młoda kobieta przez wiele lat zmagała się z ciężką chorobą. Pomimo tego na jej twarzy często gościł uśmiech. Taką Cię Joasiu zapamiętamy.

 

Joasia cierpi na zespół Dandy-Walkera (torbiel mózgu). Jej choroba to walka o życie bez bólu, którą toczy każdego dnia. Razem z Joasią walczą służby medyczne, pełni zrozumienia lekarze, rodzina i przyjaciele.

Joasia z nadzieją spogląda w przyszłość. Dalecy i bliscy Przyjaciele wspierają ją w przekonaniu, że nie może się poddać. Obecnie Asia ma 34 lata i od 16-go roku życia walczy o życie. Zespół Dandy-Walkera t.j. torbiel mózgu, wodogłowie powstało w wyniku torbieli i nie tylko. 14 operacji głowy z powodu dysfunkcji zastawki doprowadziły do wielu powikłań.

To bardzo trudne prosić o pomoc, ale lata które minęły i trwają może jej dumę gdzieś pokonały. 

Czy można ukoić ból dobrocią?

Asia bez wyjątku wszystkim dziękuje za podzielenie się z nią dobrocią, której tak bardzo potrzebuje. Życie tej młodej kobiety może być lepsze, ale do tego potrzebne są leki, których nie refunduje nasze państwo, a także rehabilitacja, aby mogła odstawić wózek inwalidzki. 

Pomóżmy tej dzielnej i młodek kobiecie!

Ona potrzebuje Waszej pomocy i wierzy, bo głód życia to wielka siła. Każda Państwa wpłata to nadzieja na życie Joasi.

21 lis 2019
W dniu 17.08.2019 odeszła od nas na zawsze Joanna Wiśniewska-Salej

Z wielkim żalem zawiadamiamy, iż Nasza Podopieczna Joasia Wiśniewska-Salej w dniu 17.08.2019 odeszła od nas na zawsze. Ta młoda, dzielna kobieta wiele lat zmagała się z chorobą, ale pomimo tego często się uśmiechała. Taką Cię Joasiu zapamiętamy.

 
5 sty 2017
Joasia po operacji na nowej hulajnodze

Zakończył się rok 2016 i zaowocował małymi sukcesami w życiu Joasi. Dzięki Państwa wsparciu pokryliśmy koszty operacji Joanny. Ponieważ Joasia ma problemy ze sprawnym przemieszczaniem się, otrzymała od Państwa elektryczną hulajnogę, dzięki której bez problemu może się poruszać. Zgromadzone środki pozwoliły również na remont łazienki i dostosowanie jej do potrzeb osoby chorej.

Joasia pragnie serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom i życzyć samych szczęśliwych chwil w życiu.

Obecnie gromadzimy fundusze na dalsze leczenie Joasi i pomoc w trudnej sytuacji życia codziennego. Pamiętajcie Państwo, że pomagając drugiemu człowiekowi, sami stajemy się szczęśliwsi.