Jakub Nawrocki - 000040/2018

Jakub Nawrocki z Niepołomic urodził się w 2011 roku. Od urodzenia cierpi na wodogłowie, padaczkę lekooporną oraz czterokończynowe porażenie mózgowe. Kubuś na skutek nieodwracalnych zmian w mózgu nie siedzi, nie mówi i nie chodzi.

Dzięki Naszej Fundacji i dobroci Darczyńców Jakub może być rehabilitowany przez drugiego rehabilitanta, który stosuje innowacyjną metodę dla dzieci z problemami neurologicznymi. Zajęcia już przynoszą efekty, Kubuś lepiej trzyma głowę i próbuje się podpierać. Chłopiec ma szansę na odrobinę samodzielności, co dla niego jest niesamowicie cenne. Wymaga stałej opieki medycznej wielu specjalistów, drogiego leczenia i nieustającej rehabilitacji, aby nie dopuszczać do kolejnych bardzo bolesnych, spastycznych skurczy mięśni. Tylko Państwa otwarte serca i chęć pomocy mogą ulżyć w cierpieniu temu małemu chłopczykowi. Wspólnie doprowadźmy do pojawienia się uśmiechu na twarzyczce Kubusia.

Dziękujemy  Dawidowi  Nowak, który przeszedł pieszo Polskę z północy na południe promując naszą fundację i zachęcając wszystkich do finansowego wsparcia leczenia i rehabilitacji Kubusia. Wszystkim, którzy wsparli tę akcję również ogromne podziękowania. Dzięki Wam możemy pomóc rodzicom Kubusia w rehabilitacji.