Maksymilian Kiełkowski 00042/2018

MAKSYMILIAN KIEŁKOWSKI urodził się 24.07.2014 roku. mieszka w Świerklanach. Urodził się z rzadką wadą rozwojową ośrodkowego układu nerwowego ( OUN ) charakteryzującą się występowaniem szczelin w obrębie półkul mózgu. Schorzenie to w znacznym stopniu narusza sprawność dziecka. Od narodzin Maks dzielnie i ciężko walczy o swoją sprawnością. 21,02,2021 Maks przebył operacje lewej strony biodra w Orthopedic Kinderklinik w Ashau, operacja trwała 4,5h była to ciężka operacja ale na szczęście przebiegła pomyślnie. po dwóch tygodniach został wypisany do domu, koszt operacji to 60 tys. polskich złotych. Ale niestety na tych kosztach się nie skonczyło. Za 4 tygodnie musim stawić się ponownie na kontrole i rehabilitacje w wyżej wymienionej klinice. Koszt kontroli i rehabilitacji będzie kosztował około 15tys. polskich złotych. Maks musi też mieć nowe ortezy na stopy dostosowane do długości konczyn po operacji i musimy zakupić ortezy na dłonie żeby nie doszło do wykręcenia nadgartskówi. Niestety wszystko jest bardzo kosztowne i bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i kierujemy apel o dalsze uczestnictwo w leczeniu tego chłopca oraz poprawie jego życia codziennego. 

16 mar 2021
Maks przebył operację dzięki Państwa wsparciu

21,02,2021 Maks przebył operacje lewej strony biodra w Orthopedic Kinderklinik w Ashau, operacja trwała 4,5h była to ciężka operacja ale na szczęście przebiegła pomyślnie. po dwóch tygodniach został wypisany do domu, koszt operacji to 60 tys. polskich złotych. Ale niestety na tych kosztach się nie konczy. Za 4 tygodnie musi stawić się ponownie na kontrole i rehabilitacje w wyżej wymienionej klinice. Koszt kontroli i rehabilitacji będzie kto około 15tys. polskich złotych.