Konrad Krzemiński AKCJA ZAKOŃCZONA

Od 2015 roku choruje na Zespół Budda-Chiari - nocna napadowa hemoglobinuria. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań okazało się, że wątroba Konrada została zupełnie wyniszczona przez Zespół Budda Chiari, czyli tzw zakrzepica żył wątrobowych. Po miesiącu od przeprowadzenia przeszczepu doszło ponownie do nawrotu zakrzepicy żył wątrobowych oraz zakrzepicy żyły wrotnej i żyły biodrowej. Ze względu na poglębiająca się niedokrwistość hemolityczną, narastającą małopłytkowość zdecydowano o leczeniu ratunkowym lekiem o nazwie eculizunab. Jest to lek ratujący życie człowieka. Niestety lek jest bardzo drogi lecz nierefundowany. Dlatego też gorąca prośba. Pomóżmy temu 20 letniemu chłopcu, aby cieszył się życiem, by mógł w miarę dobrze funkcjonować.

27 mar 2018
Z przykrością zawiadamiamy, iż po ciężkiej walce z choroba w dniu 21.03.2018 r. zmarł Podopieczny Fundacji Konrad Krzemiński

Konrad przez wiele lat walczył z chorobą, czekał na kolejny przeszczep szpiku kostnego. Niestety 21.03.2018 r. chłopiec zmarł wycieńczony chorobą, nie doczekał do kolejnego przeszczepu. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego chłopca. W naszej pamięci Konrad pozostanie, jako dzielny chłopak z uśmiechem walczący z chorobą.

 
3 sty 2018
Zakup roweru eliptycznego dla Konrada Krzemińskiego
Dnia 03.01.2018 zakupiono rower eliptyczny NT E-9,5
 
27 paź 2016
Nowo zakupiony rower pomaga Konradowi odzyskać formę po przeszczepie....

 

Konrad Krzemiński, 20-latek z Trzebnicy, jest jedynym człowiekiem na świecie chorującym na dwie podstępne choroby wyniszczające jego organizm. Konrad po pierwszym przeszczepie próbuje wrócić do sił. Dzięki Państwa ofiarności Fundacja zakupiła do Chłopca rower rehabilitacyjny, na którym Konrad odzyskuje formę. Chłopca czekają jeszcze kolejne operacje i długotrwałe leczenie. Lekiem ratującym życie jest lek o nazwie Soliris. Dodatkowo Chłopiec musi zażywać wiele preparatów i suplementów wzmacniających jego organizm przed dalszą walką. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za dotychczasową pomoc i liczymy na Państwa dobre serca i ofiarność w dalszej walce o życie.