Słoneczna Paczka 00013/2016/S

AKCJA SŁONECZNA PACZKA
Szanowni Państwo,
Z pewnością zgodzicie się ze stwierdzeniem, że każdy zasługuje na PROMYK SŁOŃCA,
bez względu na to jak potoczy się jego życie. Wiele osób zostało pokrzywdzonych przez
los, poprzez utratę kogoś bliskiego, ciężką chorobę lub tragiczne zdarzenia losowe.
Fundacja Słoneczna Nadzieja z myślą o wszystkich osobach, które straciły wiarę w lepsze
jutro, organizuje Akcję "SŁONECZNA PACZKA".
Chcemy z Państwa pomocą dostarczyć ten PROMYK SŁOŃCA wszystkim potrzebującym.
Zbliżający się okres świąteczny, jest dla każdego z nas również okazją do podzielenia się
tym, co mamy. Ufamy, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tego problemu i darując komuś
PROMYK SŁOŃCA rozjaśni również swoje życie.

30 paź 2017
Rozpoczyna się nowy rok szkolny....

We wrześniu Fundacja Słoneczna Nadzieja, dzięki pomocy Darczyńców, wyposażyła Podopiecznych PCPR-u w Oświęcimiu w akcesoria szkolne. Dzieci otrzymały nowe placaki, piórniki, dresy, pościele i inne materiały szkolne. Nowy rok szkolny to na ogół dla dzieci "smutny" okres, kończą się beztroskie wakacje i nadchodzą obowiązki. Każdy z nas to przechodził i z pewnością łatwiej przetrwać ten okres, kiedy mamy nowy plecak i piórnik. Dlatego dzieci są Państwu bardzo wdzięczne i z podniesioną głową ruszają do szkoły. Wszyscy trzymamy kciuki za naszych Podopiecznych i życzymy im sukcesów w szkole. Państwu natomiast dziękujemy serdecznie za udział w akcji i również życzymy sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

 
30 paź 2017
Dzień Dziecka 2017

Drodzy Darczyńcy, z Państwa pomocą ufundowaliśmy dla Podopiecznych z PCPR-u w Oświęcimiu bilety na wycieczkę do Paryża, a także nagrody i poczęstunek dla dzieci w trakcie Turnieju z okazji Dnia Dziecka. Dzieci były szczęśliwe i w ich pamięci na długo pozostaną niezapomniane chwile z wyjazdu. Dyrekcja PCPR-u dokłada wszelkich starań, aby ich Podopieczni oprócz pomocy materialnej, otrzymywali również pomoc w ich rozwoju i doskonaleniu umiejętności. Głównym celem tych starań jest zapewnienie tym dzieciom dobrego startu w życiu i pomoc w życiu. Jest to możliwe między innymi dzięki wyjazdom edukacyjnym. Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom, dzięki którym te dzieci bedą miały "lepiej" w życiu. Zapraszamy do kolejnych akcji organizowanych przez Fundację Słoneczna Nadzieja.

 
30 paź 2017
Wielkanoc 2017 to cudowny czas na obdarowanie dzieci

Wielkanoc to cudowny czas na obdarowanie dzieci. Dzięki Państwa wsparciu Podopieczni PCPR-u w Oświęcimiu otrzymali cudowne Paczki Wielkanocne, a w nich dużo łakoci i produktów świątecznych oraz śliczne poduszki do przytulania. Spokojny sen jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka, a mięciutka podusia na pewno go ułatwia. Jeśli tylko spojrzycie Spójrzcie Państwo na uśmiechnięte buziaki dzieci i uwierzcie, iż warto uczestniczyć w takich akcjach. Dziękujemy serdecznie w imieniu obdarowanych dzieci i zapraszamy do kolejnych akcji Słonecznej Paczki.

 

 
30 paź 2017
Dzieci z PCPR-u w Oświęcimiu ubrane w ciepłe kurtki na ferie zimowe 2017

Dzięki Państwa hojności Fundacja Słoneczna zakupiła dla Podopiecznych PCPR-u w Oświęcimiu ciepłe kurtki na zimę. Każdy z nas był dzieckiem i każdy na pewno pamięta szaleństwa na śniegu. Darując dzieciom taką możliwość, sami przez chwilę możemy cofnąć się wspomnieniami do tamtych cudownych, beztroskich chwil. Każde dziecko zasługuje na takie szczęście, dlatego bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za okazane wsparcie i życzymy jak najwięcej beztroskich chwil w życiu.

 

 

 

 
12 sty 2017
Słoneczna Paczka dla Dzieciaków z Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimu

Drodzy Darczyńcy,

Słoneczna Paczka wywołała wiele uśmiechów na buziach dzieciaków z Oświęcimia i okolicy. Dzieci otrzymały cudowne paczki świąteczne oraz Słoneczne Misiaki do przytulania. Każde dziecko uwielbia się przytulać i "kogoś kochać". Dzięki wielkim sercom naszych Darczyńców dostały dużo miłości i ciepła w ten zimowy czas. W imieniu obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy i życzymy Państwu dużo ciepła każdego dnia oraz nieustającego uśmiechu. Cieszy nas fakt, iż tak liczne grono osób dokonało wpłat na rzecz Słonecznej Paczki. Dziękujemy również firmom, które rzeczowo wsparły naszą akcję: Meblomar Marek Krzywda, Dywanex Piotr Okrzesik, Agencja Ubezpieczeniowa Nowa2 Teresa Lipowska, Ogrodnictwo Piotr i Marek Wawrzuta, Restauracja Ciżemka Chełmek, Darymex Brzeszcze, Katarzyna i Piotr Adamus.

Zapraszamy wszystkich do dalszego uczestnictwa w akcji SŁONECZNA PACZKA. Obecnie pozyskujemy fundusze na odzież zimową oraz zimowy wypoczynek dla Podopiecznych Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu. ZAPRASZAMY SERDECZNIE